Запобігання дитячого травматизму

ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ

Головне управління ДСНС України у Харківській області вкрай стурбоване станом, що склався з травмуванням і загибеллю дітей внаслідок нещасних випадків. Кількість смертельних випадків та травмування серед дітей змушує звернутися до кожного громадянина країни, особливо до батьків. БІДА трапляється тоді, коли дітей залишають напризволяще, там, де на кожному кроці на них чатує небезпека. Легковажне поводження малечі з вогнем, газом, електричними приладами, невідомими предметами, незнання елементарних правил безпечної поведінки - першопричини сумних та трагічних наслідків.

Нормативні документи

У своїй роботі по запобіганню дитячого травматизму ми керуємося наступними нормативними документами:

1. Закон України «Про охорону дитинства»
2. Закон України від 24.03.2006 № 237 «Про внесення змін до правил проведення туристичних подорожей з учнівською та студентською молоддю України»
3. Лист Міністерства освіти і науки України від 27.04.2010 №1/9-286 «Щодо організації екскурсійних поїздок»
4. Наказ Департаменту освіти Харківської міської ради від 18.08.2015 № 143 «Про посилення профілактичної роботи щодо запобігання нещасним випадкам з учнями та вихованцями закладів освіти м. Харкова в 2015/2016 навчальному році" »
5. Наказ Департаменту освіти Харківської міської ради від 14.01.2016 № 6 "Про підсумки профілактичної роботи з питань запобігання всім видам дитячого травматизму в закладах освіти м. Харкова у 2015 році та про завдання на 2016 рік"
6. Наказ Департаменту освіти Харківської міської ради від 20.04.2016 № 163 "Про запобігання всім видам дитячого травматизму серед учнів та вихованців навчальних закладів м. Харкова під час навчальних екскурсій, державної підсумкової атестації, навчальної практики та канікул у літній період 2016 року"
7. Наказ Департаменту освіти Харківської міської ради від 20.04.2016 № 164"Про додаткові заходи щодо запобігання дитячому травматизму в дошкільних навчальних закладах району"
8. Наказ управління освіти адміністрації Немишлянського району Харківської міської ради від 20.04.2016 № 127 «Про додаткові заходи щодо запобігання дитячому травматизму в дошкільних навчальних закладах району»
9. Наказом управління освіти Харківської міської ради від 20.04.2016 № 128 „Про запобігання всім видам дитячого травматизму серед учнів та вихованців навчальних екскурсій,державної підсумкової атестації, навчальної практики та канікул у літній період 2016 року”

/Files/images/obj/getImage (21).jpg

Перелік нормативних документів з питань охорони життя і здоров’я вихованців, запобігання усіх видів дитячого травматизму

Назва нормативного документу

Закон України «Про дошкільну освіту»

Закон України «Про охорону дитинства»,

Закон України «Про дорожній рух»

Закон України «Про пожежну безпеку»,

Закон України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення»

Постанова Кабміну України від 22.03 2001 № 270 «Про затвердження порядку розслідування та обліку нещасних випадків невиробничого характеру»

Наказ Міністерства і науки України, Міністерства внутрішніх справ України, Головного управління державної пожежної охорони від 30.09.1998 р. № 348. 70 «Про затвердження Правил пожежної безпеки для закладів, установ та організацій системи освіти України»

Правила пожежної безпеки в Україні.

Наказ Міністерства освіти і науки України від 18.04.2006 р. № 304 «Про затвердження Положення про порядок проведення навчання і перевірки знань питань охорони праці в закладах, установах, організаціях, підприємствах, підпорядкованих Міністерству освіти і наук України».

Наказ Міністерства освіти і науки України від 01.08.2001 р. № 563 «Про затвердження Положення про організацію роботи з охорони праці учасників навчально-виховного процесу в установах і закладах освіти».

Наказ Міністерства освіти і науки України від 31.08. 2001р № 616 «Про затвердження Положення про розслідування нещасних випадків, що сталися під час навчально-виховного процесу в навчальних закладах».