• Правила прийому

ЕЛЕКТРОННА РЕЄСТРАЦІЯ ДІТЕЙ ДО ДОШКІЛЬНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ

Шановні батьки!

"Харківська міська освітня мережа. ІСУО (інформаційна система управління освітою)" надає Вам можливість здійснити електронну реєстрацію дітей в заклади дошкільної освіти або отримати інформацію про навчальні заклади системи освіти міста.

/Files/images/shap1.jpg

/Files/images/Памятка-реестрация-в-днз.jpg

Якщо у Вас виникають питання стосовно електронної реєстрації дитини в заклад дошкільної освіти Ви можете звернутися за допомогою або консультацією до реєстратора Управління освіти адміністрації Немишлянського району ХМР Лохмачової Ольги Олександрівни за адресою:

вул. Танкопія, буд. 15/2

Графік прийому батьків:

щовівторка з 15.00 до 17.00

щочетверга з 10.00 до 13.00

Відповідно до статті 12 Закону України "Про дошкільну освіту" від 11.07.2001 № 2628-ІІІ (із змінами) для задоволення потреб громадян України створюються, зокрема, такі дошкільні заклади, як наш:

- дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу для дітей віком від двох місяців до шести (семи) років, у складі якого можуть бути групи загального розвитку, компенсуючого типу, в яких забезпечується дошкільна освіта з урахуванням стану здоров'я, їх розумового, психологічного, фізичного розвитку.

Відповідно до Положення про дошкільний навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.03.2003 № 305 (із змінами):

- прийом дітей до дошкільного навчального закладу здійснюється керівником протягом календарного року на підставі:
- заяви батьків або осіб, які їх замінюють;
- медичної довідки про стан здоров'я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати дошкільний навчальний заклад;
- довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення;
- свідоцтва про народження;
- для прийому дітей до дошкільного навчального закладу (групи компенсуючого типу додатково надається висновок психолого-медико-педагогічної консультації, направлення місцевого органу управління освітою;
- під час прийому дитини до дошкільного навчального закладу керівник зобов'язаний ознайомити батьків або осіб, які їх замінюють, із статутом дошкільного закладу, іншими документами, що регламентують його діяльність.

Відповідно до Порядку комплектування дошкільних навчальних закладів (груп) компенсуючого типу, затвердженого спільним наказом Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров'я України від 27.03.2006 № 240/165:

- до дошкільних навчальних закладів (груп) компенсуючого типу направляють дітей за згодою батьків або осіб, які їх замінюють, та встановлюють граничний термін їх перебування місцеві органи управління освітою з урахуванням висновку психолого-медико-педагогічних консультацій для спеціальних дошкільних навчальних закладів;
- прийом дітей до дошкільного навчального закладу (групи) компенсуючого типу здійснюється керівником закладу протягом календарного року на підставі:

-заяви батьків або осіб, які їх замінюють;

- свідоцтва про народження дитини;

- направлення місцевого органу управління освітою;
- висновку ПМПК;- медичної довідки;- довідки дільничного лікаря про стан здоров'я дитини та епідеміологічне оточення;- довідки про щеплення;- усім дітям з недорозвиненням мовлення рекомендовано мати висновок сурдолога.

- до дошкільних навчальних закладів (груп) з порушеннями мовлення зараховуються діти, які мають тяжкі мовленнєві розлади, ринолалію, заїкуватість, фонетико-фонематичне недорозвинення мовлення при збереженому слусі та інтелекті;
- у групи для дітей з тяжкими мовленнєвими порушеннями зараховуються діти з 2-х років (ринолалія, заїкуватість, загальне недорозвинення, алалія, афазія, дизартрія), з 4-х років (фонетико-фонематичне недорозвинення, дислалія).

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України "Про дотримання порядку прийому дитини до дошкільного навчального закладу" від 25.05.2011 № 1/9-389:

- питання про відвідування дошкільного навчального закладу дітьми, батьки яких відмовляються від щеплень, вирішується лікарсько-консультативною комісією;
- відмова керівника закладу у прийнятті дитини до дошкільного навчального закладу без відповідних профілактичних щеплень суперечить діючому законодавству України;
- за наявності відповідних медичних довідок встановленого зразка із висновком лікаря, у якому зазначено, що дитина може відвідувати дошкільний навчальний заклад- керівник закладу зобовязаний прийняти дитину до закладу.

/Files/images/detskie.png