Рухливі ігри - це весело!

Серед різноманітних факторів, які впливають на стан здоровя дитячого організму, важливе місце посідає рухова активність дітей, тобто природна потреба в русі, задоволення якої є необхідною умовою всебічного розвитку та виховання дітей. Прогулянка - це один з найважливіших режимних моментів, під час якого діти можуть досить повно реалізувати свої рухові потреби. Вихователь групи раннього віку Петрова Анастасія Віталіївна вміло керує організованою та самостійною діяльністю дітей, своєчасно переводить дітей від одного виду руху дітей до іншого. Педагог бачить всіх дітей: ось вони у "потягу", тепер вони - "літачки"... А ще діти полюбляють гру на день народження - "Каравай"...

/Files/images/DSCN2787.jpg

/Files/images/DSCN2790.jpg /Files/images/DSCN2793.jpg /Files/images/DSCN2788.jpg