Дитсадок чекає малюків

Вже зовсім скоро дитячий садок відкриє двері для "новеньких". Один з вирішальних етапів соціалізації малюка - початок відвідування дитячого садка. Діти по-різному переживають адаптацію до нових умов: хтось призвичаюється швидше, а для декого цей процес дуже болісний. Полегшити його допоможуть наші поради.

Як визначити, що час настав? Малюк активно прагне спілкуватися з дітьми. Дитина досить самостійна (повідомляє про свої фізіологічні потреби, вміє самостійно мити й витирати руки, їсти, одягатися і роздягатися, здатна певний час перебувати без мами). Малюку нудно вдома. Дитина здатна приймати певні правила й обмеження та дотримуватися їх.

Як підготуватися? Заохочуйте малюка до спілкування. Загартовуйте дитину. Дотримуйтеся режиму дня. Говоріть про відвідування дитсадка як про щось радісне, очікуване. Налагодьте співпрацю з вихователем.

Щоб знайомство було вдалим!. Зацікавлюйте малюка. Мисліть позитивно. Знайомте дитину з садочком потроху. Оберіть іграшку-"помічника". Будьте терплячими.

Прислухайтеся до своєї дитини, давайте їй любов та підтримку, і все буде добре!