Зустріч з Літом.

Літо...У кожної дорослої людини це слово викликає переважно приємні асоціації: сонце, пляж, морські хвилі, риболовля, яскраві квіти. Можна продовжувати цей перелік. Для наших дітей літо- це час для реалізації мрій, активних ігор, появи нових друзів. Для працівників дошкільних закладів літо-це відповідальна пора. Адже необхідно створити такі умови, щоб реалізувалися дитячі мрії, з'явилися нові яскраві враження, малюки зміцніли, засмагли, відпочили. а ще дізналися багато нового. Підготовка до літнього періоду передбачає благоустрій території закладу, зокрема дитячих майданчиків. Від цього залежить наскільки якісно, цікаво, безпечно можна буде організувати різноманітні заходи з дітьми на свіжому повітрі, забезпечити загартування. На початок оздоровчого періоду в дошкільному закладі затверджено режим дня у всіх вікових групах. Усі види дитячої діяльності (гру, працю, художню та пізнавальну діяльність) організовано на свіжому повітрі. Природні чинники не лише сприяють оздоровленню дітей. Вони дають можливість педагогам перетворити освітній процес на цікаве змістовне буття, наповнене іграми, розвагами, спостереженнями за об'єктами природи,працею, конкурсами, драматизаціями.