У садочку зустрічали гостей!

Сьогодні садочок гостинно відчинив двері для вихователів дітей старшого дошкільного віку Фрунзенського району. Педагоги закладу щиро ділилися досвідом роботи із організації роботи у закладі щодо навчання дітей елементам грамоти як важливого підгрунтя до навчання в школі. Розвиток фонематичних процесів за авторською методикою Т.О.Ткаченко, уміння навчати дошкільників слухати і чути звуки продемонструвала вчитель-логопед групи № 12 Конопліна Тетяна Василівна. Її заняття з дітьми отримало високу оцінку присутніх і зацікавило для впровадження у своїй педагогічній роботі. Інтегроване заняття із ознайомлення з навколишнім, навчання грамоти та ліплення провела молодий спеціаліст, вихователь групи № 3 Бєлоус Вікторія Миколаївна. Різноманітні ігрові методи традиційного аналітико-синтетичного методу навчання грамоти під час "Подорожі до бабусі та дідуся на село" були проведені на високому організаційному та методичному рівнях. Сподобалася і "Подорож до міста Буквоград" у старшій групі № 10, яке показувала гостям вчитель-логопед Ожимова Світлана Михайлівна. Особливість в її роботі складає використання у навчанні дітей читанню методики М.Зайцева (складові кубики та таблиці). Кульмінацією зустрічі було музичне, логоритмічне заняття дітей старшої групи № 5, яке провела музичний керівник Пшенична Лариса Василівна та вчитель-логопед Дорохіна Марина Юріївна. За допомогою ритмячних вправ з мовленнєвим супроводом діти навчаються кординувати свої рухи зі словами та музикою, розвивають память, увагу, фонематичний слух у невимушеній ігровій формі. Діти впевнено демонстрували свої знання, педагоги фахово відповіли на запитання, гості отримали відповіді на свої запитання та хороші враження від спілкування з колективом закладу та від відвідування старших груп закладу.