Розвиток дрібної моторики

У дошкільному віці забезпечується загальний розвиток дитини, саме в цей час закладається фундамент загально-людських здібностей як стартовий майданчик для набуття в подальшому будь-яких спеціальних знань і навичок, засвоєння різних видів діяльності. Дитина за своєю природою - допитливий дослідник, відкривач світу. Головне завдання освітнього процесу в ранньому віці полягає у збагаченні духовного світу дитини, стимулюванні її інтелектуальних, комунікативно-мовленнєвих здібностей. Вихователь групи раннього віку № 1 Даниленко Олена Миколаївна усвідомлює, що різні сенсорні системи розвиваються у дітей цього віку нерівномірно. Педагог застосовує систему спеціальних вправ та ігор для розвитку дрібної моторики кистей рук, для особливого впливу на розвиток дитини - поліпшенні памяті, розумових здібностей, зниження емоційного напруження та розвитку координації рухів.Діти дуже люблять гратися. І саме для них "допомога сонечку знайти свої крапочки на крильця" заняття-гра з ліплення приносить особливе задоволення і користь.