Цікаві книги

Діти люблять слухати народні казки, вірші, оповідання... Вони приносять їм радість, збагачують знаннями, цікавим змістом, виразністю, образністю мови, красою художніх образів. Саме художня література є одним із важливих засобів виховання дітей дошкільного віку. Саме через неї, через рідне слово дитина черпає духовні надбання, ознайомлюється з історією, культурою, природою, обєктами довкілля тощо. Тому дуже важливо, коли дорослі, батьки та педагоги, систематично формують потяг та інтерес до книги. Педагоги закладу - Марина Миколаївна Хамідуліна (група № 5) та Анастасія Віталіївна Петрова (група № 6) використовують читання книг у повсякденному житті - на прогулянці, коли діти перебувають на вулиці багато часу.

/Files/images/DSCN2782.jpg /Files/images/DSCN2785.jpg

/Files/images/DSCN2776.jpg