Обережно, грип!

Шановні батьки! Звертаємось до вас з проханням слідкувати за реальним станом здоров’я дітей. Вживати профілактичні засоби, порадившись з лікарем. У разі захворюваності дитини - вчасно звертатись до дільничого лікаря. З метою профілактики захворюваності дітей на гострі респіраторні захворювання та грип у дошкільному навчальному закладі проводяться заходи:

1.Контроль за реальним станом здоров’я дітей.

2.Контроль за виконанням режиму дня дошкільного навчального закладу.

3.Контроль за якістю прибирання в приміщеннях закладу.

4. Контроль за режимом провітрювання в групових приміщеннях.

5.Щоденна ранкова гімнастика.

6.Заняття з фізичної культури згідно розкладу занять.

7.Дотримання рухового режиму – чергування рухливих та малорухливих ігор протягом дня.

8.Дотримання послідовності під час одягання дітей на вулицю.

9.Перебування дітей на свіжому повітрі з урахуванням погодних умов та одягу дітей.

10.Вживання фітонцидів (цибуля, часник) .

Грип– це вірусне захворювання, що розпочинається раптово і бурхливо, супроводжується лихоманкою, головними, м’язовими, суглобним болями, підвищеною температурою.

Інфікуватися можна не тільки при чханні і кашлі хворого та користуючись його речами, але й перебуваючи в приміщенні чи транспорті, де нещодавно знаходився хворий.
Хвороба перемагає тих, у кого недостатньо сильний імунітет.

/Files/images/g5.jpg