Наші традиції

У дитячому садочку проходить багато заходів та свят. Познайомтеся з ними!

1 ВЕРЕСНЯ

1 вересня це зустріч з дошкільним навчальним закладом, працівниками закладу, друзями. На це свято приходить багато гостей. Звучать привітання, виступи педагогів, батьків, дітей, улюблених казкових героїв. Лунає красива музика, Фея Знань запрошує розпочати новий навчальний рік у красивих, затишних групах.

ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ

Традиційний концерт, в якому беруть участь діти кожної групи, лунають поздоровлення батьків - подарунок педагогам та працівникам закладу, які опікуються вихованцями.

СВЯТО ОСЕНІ. ЯРМАРОК!

Свято для дітей і для батьків. Це традиційне свято, на якому вихованці весело співають пісні про осінь, танцюють таночки, демонструють спільно виготовлені з батьками поробки та вирощені дари осені у бабусь та дідусів на городі і в саду. До цього свята готуються всі - бо "Осінній ярмарок" це завжди веселощі та смачні гостинці!

/Files/images/Урожай на ярмарку. Група Сонечко.JPG

/Files/images/Изображение 184.jpg

/Files/images/Изображение 170.jpg

НОВОРІЧНА КАЗКА

Це найдовгоочікуваніше та найулюбленіше свято. З усіма вихованціми закладу, від найменших (дворічних) до найстарших (пятирічних) проводяться веселі ранки з героями казок, Снігуронькою та Дідом Морозом, на якому діти весело співають, танцюють, читають вірші, демонструють свої костюми і, звичайно, отримують подарунки від Діда Мороза і Снігуроньки.

/Files/images/SAM_0549.JPG

/Files/images/SAM_0528.JPG

МАМИНЕ СВЯТО ПРИХОДИТЬ З ВЕСНОЮ

Все найдорожче, що є в нашому житті - надія, любов, віра, щастя обовязково повязано з жінками! Вшанування матусь, бабусь, всіх жінок у садочку - на наших святкових ранках - 8 березня!

/Files/images/DSC_4626.JPG

/Files/images/Співаємо разом з мамою!.JPG

/Files/images/Готуємо мамі сюрприз!.JPG

/Files/images/8 березня (Фантазери).JPG

ТИЖДЕНЬ ДЕРЖАВНОСТІ

"Тільки тоді виховання буде дієвим, коли базуватиметься на національному грунті, цьому допоможуть рідна пісня, національні обряди". С.Русова

Сім'я, дошкільний заклад є первинними осередками, що покликані формувати особистість майбутнього громадянина нашої держави, а батьки й педагоги - перші представники суспільства, які ознайомлюють його з соціальними та етичними нормами.Саме завдяки батькам, які допомогли облаштувати етнічні куточки з народознавства, вихователі вміло використовують у виховній роботі предметно-ігрове середовище для ознайомлення дітей з духовними надбаннями українського народу: народною творчістю, культурно-історичними традиціями. Світ народознавства через дидактичні ігри, картини, українські фольклорні твори сприятиме формуванню у дітей національної свідомості, громадянських якостей, патріотичних почуттів.

Упродовж тижня діти розширили та поповнили свої знання про рідний край, рідну Україну, про національні символи та обереги в нашій державі, про свій рід, родину, міста України, її природні багатства, про рідне місто і багато, багато ... цікавого.

/Files/images/Свято рідної мови.jpgСвято рідної мови. Ведуча - вихователь групи № 12 Литвиненко Тетяна Іванівна

/Files/images/Фото0170.jpg

/Files/images/Ми живемо на Україні-і дуже любимо її!.JPGМи живемо на Україні і дуже любимо її!

/Files/images/Танок з рушниками.JPGТанок з рушниками дівчаток із групи №10

МИ ВІТАЄМО ТЕБЕ, ВЕСНОНЬКО!

/Files/images/Зима з Весною.jpgЛялькова вистава "Як Зима Весну зустрічала - СТРІТЕННЯ!"

СОЛДАТСЬКІЙ СЛАВІ УКЛОНИСЬ!

/Files/images/DSCN1617.jpgВітаємо ветеранів зі святом!

/Files/images/DSCN1613.jpgМи дякуємо героям за ПЕРЕМОГУ!

ПРОЩАВАЙ САДОК ДИТЯЧИЙ!

Випускне свято у дитячому садку - це незабутня, радісна подія, яка дає змогу дітям відпочити, повеселитися, й разом з тим, показати усі свої вміння та навички. Здається свята були вдалими - діти і батьки отримали позитивні емоції та задоволення від співу, таночків та віршів. Невеличким приємним сюрпризом для батьків був святковий перший дошкільний вальс малюків. Випускники з гордістю та соромливим ніяковінням отримали перші в їх житті "дипломи" випускників дошкільного закладу освіти. В ДОБРИЙ ПУТЬ, ВИПУСКНИКИ!

/Files/images/Випускники-11гр.jpg

/Files/images/Ми-випускники гр.3.jpg

ВЕСЕЛИМОСЬ І ГРАЄМОСЬ - ЛІТЕЧКО ВІТАЄМО" - Свято до Міжнародного дня захисту дітей.

НА СВІТІ Є ОДНИМ ЄДИНА - НАША УКРАЇНА! - Свято до дня Конституції України.

Дітей дошкільного віку в доступній формі знайомлять з основними положеннями Конституцієї України, документом, який прийнято 28 червня 1996 року Верховною Радою України.

ДЕНЬ ХАРКОВА - 23 серпня!

КОЗАЦЬКІ ЗАБАВИ - музично-спортивне дозвілля до Дня Незалежності України.

СПОРТИВНІ СВЯТА ТА ЗАБАВИ.

/Files/images/P9130122.JPG

/Files/images/P9130087.JPG